Може бути короткочасною, що приносить незначний дискомфорт або гострою. У другому випадку люди скаржаться на раптовий напад кинджальної болі яка надалі змінюється тупою і не припиняється.
При болях в шиї боляче обертатися або підняти сумку з продуктами. Біль може привести до непрацездатності. Повноцінним таке життя назвати важко.
Симптоми:
Біль у шиї може бути:
- ниючий;
- пульсуючий;
- поколюючий;
- стискаючий.
Причини болю в шиї:
- травми;
- стрес;
- сон в незручному положенні;
- різкі повороти і нахили голови;
- викривлення шийного відділу хребта;
- мязові спазми;
- переохолодження.
Спазми і розтягування мязів можуть бути викликані неправильною позою під час перегляду телевізора або сидіння за компютером.
Найбільш часто зустрічаються скелетно м’язові болі в шиї і плечах що приводять:
- тривалі статичні навантаження на область шиї під час мережевих ігор, перегляду фільмів і зависання в соціальних мережах;
- «компютерний синдром», при якому Ви тримаєте екран нижче особи, нахиляєте голову і дивитеся вниз;
- незручна поза, в якій Ви надмірно за часом використовуєте гаджети.
Якщо у вас надмірна вага, Ви не займаєтеся фізичними вправами і часто стикаєтеся зі стресами знайте, що це фактори ризику появи болю в шиї.
Лікування:
Коли болі в шиї Вас турбують, а особливо оніміння і слабкість рук, а також простріли в плечі зверніться до лікаря. Якщо біль не вщухає, Вас направлять на додаткові обстеження рентген і магнітно резонансну або компютерну томографію.
Якщо у Вас болить шия, лікар може рекомендувати безрецептурні знеболювальні засоби, які вживаються внутрішньо або зовнішньо.